LKS Victoria Dobieszyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

29

06-2016

środa

30

06-2016

czwartek

01

07-2016

piątek

02

07-2016

sobota

03

07-2016

niedziela

04

07-2016

pon.

05

07-2016

wtorek

Najnowsza galeria

Dobieszyn - Moderówka
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 273
ogółem: 825 563

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenie

  • autor: Dequ321, 2016-06-19 19:40

Najbliższe wydarzenia:

10.07 XXIV Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej, 10:00-00:00

(stadion w Dobieszynie)


Mini-Chat

Aktualności

Podsumowanie sezonu 2015/16

  • autor: Dequ321, 2016-06-19 12:11

 

PODSUMOWANIE

 

czytaj więcej


Miłym akcentem kończymy sezon 2015/2016

  • autor: Dequ321, 2016-06-18 20:16

Jasiołka Świerzowa 1:3 Victoria Dobieszyn

(1:2)

1-0 ??? 18'

1-1 P. Słowik (as. Makoś A) 35'

1-2 K.Macieik 42'

1-3 K.Macieik (as. Praisnar) 56'


Plan wykonany, Żeglce pokonane

  • autor: Dequ321, 2016-06-12 13:05

Victoria Dobieszyn 4:1 Błękitni Żeglce

 

relacja>>


Mecz przełamania

  • autor: Dequ321, 2016-06-04 18:02

Huragan Jasionka 0:3 Victoria Dobieszyn

Bramki:

1x Gumienny

1x Macieik

1x Praisnar

 


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Jasiołka ŚwierzowaVictoria Dobieszyn
Jasiołka Świerzowa 1:3 Victoria Dobieszyn
2016-06-19, 16:30:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
JKS Jasionów 1:0 LKS Trześniów
San Nozdrzec 7:1 Guzikówka Krosno
Jasiołka Świerzowa 1:3 Victoria Dobieszyn
Błękitni Żeglce 0:8 LKS Lubatówka
Huragan Jasionka 1:3 Dwór Kombornia
LKS Wesoła 7:1 LKS Głowienka
LKS Lubatowa 1:0 Jasiołka Jaśliska

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. admin08 63
2. Dequ321 28
3. Jedaj_xD 1

Sponsorzy

Gmina Jedlicze

Butik Krosno

Vivaldi Boutique Krosno

Transfery

 

Przyszli / Odeszli

Robert Paradysz (OKS Markiewicza)

Kamil Kijowski (Nafta Jedlicze)

Paweł Dańczak (Karpaty Krosno)

Marek Gumienny (Zryw Dzikowiec)

Konrad Macieik (Tęcza Zręcin)

Jakub Lechowicz (KS Przybyszówka)

Grzegorz Cynarski (rezygnacja)

Hubert Ruszel (Brzezówka)