LKS Victoria Dobieszyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-08-21 Zawiodła skuteczność.
  • 2016-08-17 70-LECIE KLUBU
  • 2016-08-13 Remis na inauguracje
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czardasz OSIEK (s) - Koniczynka Krosno 7:2
  • Dragon Nowy Glinik - Zorza Łubienko (b) 2:1
  • Tęcza Zręcin (s) - Jasiołka Szebnie 1:0
  • Standart Święcany - Zamczysko Odrzykoń 2:1
  • Jasiołka Hankówka - Brzyszczki - Iwełka Iwla (b) 0:3
  • Wisłoka Niegłowice - Nafta Chorkówka 2:2
  • Liwocz Brzyska - Victoria Dobieszyn 2:1
  •        

Logowanie

Kalendarium

27

08-2016

sobota

28

08-2016

niedziela

Victoria Dobieszyn - Czardasz OSIEK (s) - 14:00

29

08-2016

pon.

30

08-2016

wtorek

31

08-2016

środa

01

09-2016

czwartek

02

09-2016

piątek

Najnowsza galeria

Dobieszyn - Moderówka
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 302, wczoraj: 172
ogółem: 850 043

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-14 Liwocz Brzyska 4:1 Czardasz OSIEK (s) zobacz ›
2016-08-14 Victoria Dobieszyn 2:2 Wisłoka Niegłowice relacja ›
2016-08-14 Nafta Chorkówka 1:0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki zobacz ›
2016-08-14 Iwełka Iwla (b) 2:0 Standart Święcany zobacz ›
2016-08-14 Zamczysko Odrzykoń 3:3 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›
2016-08-14 Jasiołka Szebnie 0:2 Dragon Nowy Glinik zobacz ›
2016-08-14 Zorza Łubienko (b) 0:3 Koniczynka Krosno zobacz ›
2016-08-21 Czardasz OSIEK (s) 7:2 Koniczynka Krosno zobacz ›
2016-08-21 Dragon Nowy Glinik 2:1 Zorza Łubienko (b) zobacz ›
2016-08-21 Tęcza Zręcin (s) 1:0 Jasiołka Szebnie zobacz ›
2016-08-21 Standart Święcany 2:1 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2016-08-21 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0:3 Iwełka Iwla (b) zobacz ›
2016-08-21 Wisłoka Niegłowice 2:2 Nafta Chorkówka zobacz ›
2016-08-21 Liwocz Brzyska 2:1 Victoria Dobieszyn relacja ›
2016-08-28 Victoria Dobieszyn Czardasz OSIEK (s) 14:00
2016-08-28 Nafta Chorkówka Liwocz Brzyska 11:00
2016-08-28 Iwełka Iwla (b) Wisłoka Niegłowice 16:30
2016-08-28 Zamczysko Odrzykoń Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11:00
2016-08-28 Jasiołka Szebnie Standart Święcany 13:00
2016-08-28 Zorza Łubienko (b) Tęcza Zręcin (s) 11:00
2016-08-28 Koniczynka Krosno Dragon Nowy Glinik 16:30
2016-09-04 Czardasz OSIEK (s) Dragon Nowy Glinik 11:00
2016-09-04 Tęcza Zręcin (s) Koniczynka Krosno 11:00
2016-09-04 Standart Święcany Zorza Łubienko (b) 13:00
2016-09-04 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki Jasiołka Szebnie 11:00
2016-09-04 Wisłoka Niegłowice Zamczysko Odrzykoń 11:00
2016-09-04 Liwocz Brzyska Iwełka Iwla (b) 15:00
2016-09-04 Victoria Dobieszyn Nafta Chorkówka 14:00
2016-09-11 Nafta Chorkówka Czardasz OSIEK (s) 11:00
2016-09-11 Iwełka Iwla (b) Victoria Dobieszyn 16:30
2016-09-11 Zamczysko Odrzykoń Liwocz Brzyska 11:00
2016-09-11 Jasiołka Szebnie Wisłoka Niegłowice 13:00
2016-09-11 Zorza Łubienko (b) Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11:00
2016-09-11 Koniczynka Krosno Standart Święcany 16:30
2016-09-11 Dragon Nowy Glinik Tęcza Zręcin (s) 11:00
2016-09-18 Czardasz OSIEK (s) Tęcza Zręcin (s) 11:00
2016-09-18 Standart Święcany Dragon Nowy Glinik 13:00
2016-09-18 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki Koniczynka Krosno 13:00
2016-09-18 Wisłoka Niegłowice Zorza Łubienko (b) 11:00
2016-09-18 Liwocz Brzyska Jasiołka Szebnie 15:00
2016-09-18 Victoria Dobieszyn Zamczysko Odrzykoń 11:00
2016-09-18 Nafta Chorkówka Iwełka Iwla (b) 11:00
2016-09-25 Iwełka Iwla (b) Czardasz OSIEK (s) 15:30
2016-09-25 Zamczysko Odrzykoń Nafta Chorkówka 11:00
2016-09-25 Jasiołka Szebnie Victoria Dobieszyn 12:00
2016-09-25 Zorza Łubienko (b) Liwocz Brzyska 11:00
2016-09-25 Koniczynka Krosno Wisłoka Niegłowice 15:30
2016-09-25 Dragon Nowy Glinik Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 11:00
2016-09-25 Tęcza Zręcin (s) Standart Święcany 11:00
2016-10-02 Czardasz OSIEK (s) Standart Święcany 11:00
2016-10-02 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki Tęcza Zręcin (s) 12:00
2016-10-02 Wisłoka Niegłowice Dragon Nowy Glinik 11:00
2016-10-02 Liwocz Brzyska Koniczynka Krosno 15:00
2016-10-02 Victoria Dobieszyn Zorza Łubienko (b) 14:00
2016-10-02 Nafta Chorkówka Jasiołka Szebnie 11:00
2016-10-02 Iwełka Iwla (b) Zamczysko Odrzykoń 15:30
2016-10-09 Zamczysko Odrzykoń Czardasz OSIEK (s) 11:00
2016-10-09 Jasiołka Szebnie Iwełka Iwla (b) 12:00
2016-10-09 Zorza Łubienko (b) Nafta Chorkówka 11:00
2016-10-09 Koniczynka Krosno Victoria Dobieszyn 15:30
2016-10-09 Dragon Nowy Glinik Liwocz Brzyska 11:00
2016-10-09 Tęcza Zręcin (s) Wisłoka Niegłowice 11:00
2016-10-09 Standart Święcany Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 12:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Victoria Dobieszyn 1:1 LKS Moderówka relacja ›
2016-07-30 Victoria Dobieszyn 1:3 Koniczynka Krosno zobacz ›
2016-08-05 Victoria Dobieszyn 1:5 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›

Zegar

Reklama

Ankiety

Które miejsce zajmiemy na koniec sezonu ?

Najbliższe spotkanie

Victoria DobieszynCzardasz OSIEK (s)
Victoria Dobieszyn   Czardasz OSIEK (s)
2016-08-28, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Liwocz BrzyskaVictoria Dobieszyn
Liwocz Brzyska 2:1 Victoria Dobieszyn
2016-08-21, 15:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Victoria Dobieszyn - Czardasz OSIEK (s)
Nafta Chorkówka - Liwocz Brzyska
Iwełka Iwla (b) - Wisłoka Niegłowice
Zamczysko Odrzykoń - Jasiołka Hankówka - Brzyszczki
Jasiołka Szebnie - Standart Święcany
Zorza Łubienko (b) - Tęcza Zręcin (s)
Koniczynka Krosno - Dragon Nowy Glinik

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Czardasz OSIEK (s) 7:2 Koniczynka Krosno
Dragon Nowy Glinik 2:1 Zorza Łubienko (b)
Tęcza Zręcin (s) 1:0 Jasiołka Szebnie
Standart Święcany 2:1 Zamczysko Odrzykoń
Jasiołka Hankówka - Brzyszczki 0:3 Iwełka Iwla (b)
Wisłoka Niegłowice 2:2 Nafta Chorkówka
Liwocz Brzyska 2:1 Victoria Dobieszyn

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. admin08 3

Sponsorzy

Gmina Jedlicze

Butik Krosno

Vivaldi Boutique Krosno

Transfery

Przyszli / Odeszli

Sebastian Praisnar (Moderówka)

Jakub Lechowicz (Przybyszówka)

Mateusz Michalski (Wychowanek)

Dawid Wiśniowski (powrót z wypoż.)

Mateusz Krężałek (Wychowanek)

Robert Bajger (Wychowanek)

Janusz Skrzęta (dawniej OKS Krosno)

Mateusz Ginalski (powrót z kontuzji)