LKS Victoria Dobieszyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

08

12-2016

czwartek

09

12-2016

piątek

10

12-2016

sobota

11

12-2016

niedziela

12

12-2016

pon.

13

12-2016

wtorek

14

12-2016

środa

Najnowsza galeria

Szebnie - Victoria
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 213
ogółem: 883 231

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-14 Liwocz Brzyska 4:1 Czardasz OSIEK (s) zobacz ›
2016-08-14 Victoria Dobieszyn 2:2 Wisłoka Niegłowice relacja ›
2016-08-14 Nafta Chorkówka 1:0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki zobacz ›
2016-08-14 Iwełka Iwla (b) 2:0 Standart Święcany zobacz ›
2016-08-14 Zamczysko Odrzykoń 3:3 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›
2016-08-14 Jasiołka Szebnie 0:2 Dragon Nowy Glinik zobacz ›
2016-08-14 Zorza Łubienko (b) 0:3 Koniczynka Krosno zobacz ›
2016-08-21 Czardasz OSIEK (s) 7:2 Koniczynka Krosno zobacz ›
2016-08-21 Dragon Nowy Glinik 2:1 Zorza Łubienko (b) zobacz ›
2016-08-21 Tęcza Zręcin (s) 1:0 Jasiołka Szebnie zobacz ›
2016-08-21 Standart Święcany 2:1 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2016-08-21 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0:3 Iwełka Iwla (b) zobacz ›
2016-08-21 Wisłoka Niegłowice 2:2 Nafta Chorkówka zobacz ›
2016-08-21 Liwocz Brzyska 2:1 Victoria Dobieszyn relacja ›
2016-08-28 Victoria Dobieszyn 2:5 Czardasz OSIEK (s) relacja ›
2016-08-28 Nafta Chorkówka 3:1 Liwocz Brzyska zobacz ›
2016-08-28 Iwełka Iwla (b) 2:3 Wisłoka Niegłowice zobacz ›
2016-08-28 Zamczysko Odrzykoń 1:0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki zobacz ›
2016-08-28 Jasiołka Szebnie 1:5 Standart Święcany zobacz ›
2016-08-28 Zorza Łubienko (b) 1:0 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›
2016-08-28 Koniczynka Krosno 1:1 Dragon Nowy Glinik zobacz ›
2016-09-04 Czardasz OSIEK (s) 3:3 Dragon Nowy Glinik zobacz ›
2016-09-04 Tęcza Zręcin (s) 1:1 Koniczynka Krosno zobacz ›
2016-09-04 Standart Święcany 3:0 Zorza Łubienko (b) zobacz ›
2016-09-04 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2:2 Jasiołka Szebnie zobacz ›
2016-09-04 Wisłoka Niegłowice 0:5 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2016-09-04 Liwocz Brzyska 0:2 Iwełka Iwla (b) zobacz ›
2016-09-04 Victoria Dobieszyn 3:4 Nafta Chorkówka relacja ›
2016-09-11 Nafta Chorkówka 0:2 Czardasz OSIEK (s) zobacz ›
2016-09-11 Iwełka Iwla (b) 3:2 Victoria Dobieszyn relacja ›
2016-09-11 Zamczysko Odrzykoń 2:1 Liwocz Brzyska zobacz ›
2016-09-11 Jasiołka Szebnie 0:4 Wisłoka Niegłowice zobacz ›
2016-09-11 Zorza Łubienko (b) 1:1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki zobacz ›
2016-09-11 Koniczynka Krosno 0:1 Standart Święcany zobacz ›
2016-09-11 Dragon Nowy Glinik 1:0 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›
2016-09-18 Czardasz OSIEK (s) 3:3 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›
2016-09-18 Standart Święcany 3:2 Dragon Nowy Glinik zobacz ›
2016-09-18 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1:0 Koniczynka Krosno zobacz ›
2016-09-18 Wisłoka Niegłowice 5:2 Zorza Łubienko (b) zobacz ›
2016-09-18 Liwocz Brzyska 7:1 Jasiołka Szebnie zobacz ›
2016-09-18 Zamczysko Odrzykoń 7:1 Victoria Dobieszyn relacja ›
2016-09-18 Nafta Chorkówka 5:2 Iwełka Iwla (b) zobacz ›
2016-09-25 Iwełka Iwla (b) 3:1 Czardasz OSIEK (s) zobacz ›
2016-09-25 Zamczysko Odrzykoń 3:3 Nafta Chorkówka zobacz ›
2016-09-25 Jasiołka Szebnie 2:3 Victoria Dobieszyn relacja ›
2016-09-25 Zorza Łubienko (b) 3:1 Liwocz Brzyska zobacz ›
2016-09-25 Koniczynka Krosno 1:1 Wisłoka Niegłowice zobacz ›
2016-09-25 Dragon Nowy Glinik 4:0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki zobacz ›
2016-09-25 Tęcza Zręcin (s) 0:1 Standart Święcany zobacz ›
2016-10-02 Czardasz OSIEK (s) 0:3 Standart Święcany zobacz ›
2016-10-02 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4:2 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›
2016-10-02 Wisłoka Niegłowice 5:0 Dragon Nowy Glinik zobacz ›
2016-10-02 Liwocz Brzyska 1:3 Koniczynka Krosno zobacz ›
2016-10-02 Victoria Dobieszyn 3:2 Zorza Łubienko (b) relacja ›
2016-10-02 Nafta Chorkówka 10:0 Jasiołka Szebnie zobacz ›
2016-10-02 Iwełka Iwla (b) 0:3 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
2016-10-09 Zamczysko Odrzykoń 11:2 Czardasz OSIEK (s) zobacz ›
2016-10-09 Jasiołka Szebnie 3:4 Iwełka Iwla (b) zobacz ›
2016-10-09 Zorza Łubienko (b) 0:6 Nafta Chorkówka zobacz ›
2016-10-09 Koniczynka Krosno 1:1 Victoria Dobieszyn relacja ›
2016-10-09 Dragon Nowy Glinik 4:6 Liwocz Brzyska zobacz ›
2016-10-09 Tęcza Zręcin (s) 3:1 Wisłoka Niegłowice zobacz ›
2016-10-09 Standart Święcany 1:0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki zobacz ›
10  2016-10-16 Czardasz OSIEK (s) 5:0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki zobacz ›
10  2016-10-16 Wisłoka Niegłowice 2:7 Standart Święcany zobacz ›
10  2016-10-16 Liwocz Brzyska 3:1 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›
10  2016-10-16 Victoria Dobieszyn 2:3 Dragon Nowy Glinik relacja ›
10  2016-10-16 Nafta Chorkówka 3:3 Koniczynka Krosno zobacz ›
10  2016-10-16 Iwełka Iwla (b) 2:1 Zorza Łubienko (b) zobacz ›
10  2016-10-16 Zamczysko Odrzykoń 8:0 Jasiołka Szebnie zobacz ›
11  2016-10-23 Jasiołka Szebnie 2:4 Czardasz OSIEK (s) zobacz ›
11  2016-10-23 Zorza Łubienko (b) 0:10 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
11  2016-10-23 Koniczynka Krosno 1:3 Iwełka Iwla (b) zobacz ›
11  2016-10-23 Dragon Nowy Glinik 2:2 Nafta Chorkówka zobacz ›
11  2016-10-23 Tęcza Zręcin (s) 3:2 Victoria Dobieszyn relacja ›
11  2016-10-23 Standart Święcany 0:0 Liwocz Brzyska zobacz ›
11  2016-10-23 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0:1 Wisłoka Niegłowice zobacz ›
12  2016-10-30 Czardasz OSIEK (s) 1:0 Wisłoka Niegłowice zobacz ›
12  2016-10-30 Liwocz Brzyska 1:2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki zobacz ›
12  2016-10-30 Victoria Dobieszyn 0:4 Standart Święcany relacja ›
12  2016-10-30 Nafta Chorkówka 3:2 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›
12  2016-10-30 Iwełka Iwla (b) 3:2 Dragon Nowy Glinik zobacz ›
12  2016-10-30 Zamczysko Odrzykoń 3:0 Koniczynka Krosno zobacz ›
12  2016-10-30 Jasiołka Szebnie 1:0 Zorza Łubienko (b) zobacz ›
13  2016-11-06 Zorza Łubienko (b) 0:5 Czardasz OSIEK (s) zobacz ›
13  2016-11-06 Koniczynka Krosno 3:1 Jasiołka Szebnie zobacz ›
13  2016-11-06 Dragon Nowy Glinik 1:3 Zamczysko Odrzykoń zobacz ›
13  2016-11-06 Tęcza Zręcin (s) 2:1 Iwełka Iwla (b) zobacz ›
13  2016-11-06 Standart Święcany 3:0 Nafta Chorkówka zobacz ›
13  2016-11-06 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3:1 Victoria Dobieszyn relacja ›
13  2016-11-06 Wisłoka Niegłowice 3:1 Liwocz Brzyska zobacz ›
14  2017-04-16 Czardasz OSIEK (s) Liwocz Brzyska 11:00
14  2017-04-16 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki Nafta Chorkówka 11:00
14  2017-04-16 Wisłoka Niegłowice Victoria Dobieszyn 11:00
14  2017-04-16 Tęcza Zręcin (s) Zamczysko Odrzykoń 11:00
14  2017-04-16 Dragon Nowy Glinik Jasiołka Szebnie 11:00
14  2017-04-16 Koniczynka Krosno Zorza Łubienko (b) 11:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Victoria Dobieszyn 1:1 LKS Moderówka relacja ›
2016-07-30 Victoria Dobieszyn 1:3 Koniczynka Krosno zobacz ›
2016-08-05 Victoria Dobieszyn 1:5 Tęcza Zręcin (s) zobacz ›

Zegar

Reklama

Ankiety

Które miejsce zajmiemy na koniec sezonu ?

Najbliższe spotkanie

Wisłoka NiegłowiceVictoria Dobieszyn
Wisłoka Niegłowice   Victoria Dobieszyn
2017-04-16, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Jasiołka Hankówka-BrzyszczkiVictoria Dobieszyn
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3:1 Victoria Dobieszyn
2016-11-06, 11:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Czardasz OSIEK (s) - Liwocz Brzyska
Jasiołka Hankówka - Brzyszczki - Nafta Chorkówka
Wisłoka Niegłowice - Victoria Dobieszyn
Tęcza Zręcin (s) - Zamczysko Odrzykoń
Dragon Nowy Glinik - Jasiołka Szebnie
Koniczynka Krosno - Zorza Łubienko (b)

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Zorza Łubienko (b) 0:5 Czardasz OSIEK (s)
Koniczynka Krosno 3:1 Jasiołka Szebnie
Dragon Nowy Glinik 1:3 Zamczysko Odrzykoń
Tęcza Zręcin (s) 2:1 Iwełka Iwla (b)
Standart Święcany 3:0 Nafta Chorkówka
Jasiołka Hankówka - Brzyszczki 3:1 Victoria Dobieszyn
Wisłoka Niegłowice 3:1 Liwocz Brzyska

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Dequ321 21
2. admin08 3

Sponsorzy

Gmina Jedlicze

Butik Krosno

Vivaldi Boutique Krosno

Treningi

Czwartek 13.10 Hala Krosno, 19:00